SSS

Bu sayfada aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Etkinlik yerine nasıl ulaşabilirim?
Etkinlik, Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Kampüsü'nde gerçekleşecektir. Aşağıdaki toplu taşıma araçlarından herhangi birisi ile ulaşabilirsiniz. 135 KAVACIK-POYRAZKÖY 135A ACARKENT-GÖRELE MAH-KAVACIK 15A KAVACIK-ANADOLU KAVAĞI 11CT ÜMR.DEVLET HAST.Ç.BAŞI-KAVACIK 136 ALİBAHADIR-KAVACIK 11ÇB KAVACIK-ÇAVUŞBAŞI -ÜMRANİYE 15D A.FENERİ-HALAYIKDERE-DERESEKİ-KAVACIK 152K KÜÇÜKSU KAVACIK 121A BEYKOZ-MECİDİYEKÖY 121B KAVACIK-MECİDİYEKÖY 121BS SULTANİYE-SOĞUKSU MAH.-MECİDİYEKÖY 15E KÜÇÜKSU - TEKKE MEVKİİ 15M YENİCAMİİ-KAVACIK-ÜSKÜDAR 14M KADIKÖY-KAVACIK-YENİ CAMİ 15TY ORTAÇEŞME-HEKİMBAŞI 15BK BEYKOZ-KADIKÖY 15ÇB KÜÇÜKSU-ÇAVUŞBAŞI-ÇENGELDERE
Kayıt olmadan gelebilir miyim?
Yurt Dışı Farkındalık Zirvesi'ne katılabilmek için yurtdisifarkindalikzirvesi.org adresindeki kayıt formunun doldurulması gerekmektedir. Doldurulmadığı takdirde programa katılamazsınız.
Konaklama imkanı var mı?
Yurt Dışı Farkındalık Zirvesi'ne İstanbul dışından katılacaklar için maalesef herhangi bir konaklama imkânı bulunmamaktadır.
Etkinlik ücretli mi?
Etkinlik ücretlidir. Alınan ücret iki gün verilecek olan öğle yemeklerine, çay-kahve ikramlarına ve sertifikalar için kullanılacaktır. Ücret ve ödeme şekli katılmaya hak kazandığınızda tarafınıza bildirilecektir.
Katılımcılara sertifika verilecek mi?
Tüm oturumlara katılan katılımcılara günün sonunda sertifika verilecektir.
Zirveyi hangi kurum düzenliyor?
Zirve TAF Network tarafından düzenlenip; TAF Network Projesi; yüksek lisans, doktora, post doktora gibi lisans sonrası eğitim ve akademik çalışmalarına yurtdışında devam edecek üniversitelilere/akademisyenlere yönelik bilgi paylaşımı ve iletişim için geliştirilen bir projedir. tafnetwork.org